Logo

Obědové menu 09.08.-15.08.
+ LowCarb menu

 

  1. Úvod
  2. O projektu

Vítejte v e-shopu Bistrotéky Valachy!

Je nám potěšením, že vám můžeme nabídnout vybrané zboží i nejžádanější produkty naší kuchyně, pekárny a cukrárny také on-line: s možností jednoduchého a rychlého nákupu s sebou.

Je to jednoduché: vyberte si z naší nabídky – my nákup připravíme – vy vyzvednete.

 

Aktuálně: osobní vyzvednutí je možné v Bistrotéce Valachy denně 9:00 – 10:00 a 15:00 – 16:00.
Pro tento účel je připraven oddělený prostor s maximálním důrazem na individuální výdej.
P
referujeme platbu kartou.

 

Bistrotéka Valachy je gastronomický koncept, který si od otevření na podzim 2018 v Obchodním domě Zlín získal řadu příznivců z řad náročných gurmánů a milovníků kvalitních produktů. Tvoří ho několik vzájemně propojených provozů: celodenní bistro s nabídkou snídaní, obědů a večeří, obchod s vybranými potravinami a vlastní pekárnou kvasového chleba a dalšího pečiva, kavárna s cukrárnou, kornuterie, Bar 1931 a škola vaření.

Výběr sortimentu našeho obchodu se řídí heslem „Etikety čteme za vás.“ Dáváme si záležet, aby zboží neobsahovalo zbytečná éčka a bylo z kvalitních surovin, podporujeme lokální a české producenty, ale koupíte u nás i autentické produkty z jiných zemí.

Sortiment e-shopu doplňují také vybrané produkty z naší kuchyně, pekárny a cukrárny, které splňují stejně vysoké nároky na kvalitu.

Na co se při výběru zaměřujeme nejvíce?

Prověřená kvalita
Každá položka prošla kontrolou složení, nebo i ochutnávkou. A protože jsme patrioti, v první řadě vybíráme české výrobky, kterých je v nabídce nejvíce. Samozřejmě - parmezán musí být z Itálie, bryndza ze Slovenska, olivy z Řecka ... :). Rádi zařazujeme do sortimentu potraviny oceněné v rámci regionů, certifikáty Klasa, Vím co jím nebo potravinami, které prošly testováním dTestu a podobně.

Produkty vlastní výroby
Jsme moc pyšní, že vám můžeme představit a nabídnout řadu potravin a produktů, vyrobených přímo v naší kuchyni, která respektují všechny naše podmínky výběru. Začali jsme jen s hrstkou, která se nám rozrostla v pěknou rodinku. Základním kamenem naší výroby jsou náš kvasový chléb a další pečivo. Vše vyrábíme ručně a jak jinak - poctivě, bez aditiv a konzervantů.

Bez zbytečných éček
O poctivosti a kvalitě potravin hodně napoví obsah "éček". Čím méně - tím lépe, to je základní pravidlo. Abychom ale byli objektivní - ne všechna éčka hned představují hrozbu pro naše zdraví. Pokud vás téma éček zajímá více, rozsáhlý seznam najdete na stránkách www.zdravapotravina.cz. Éčka jsou tady označena dle škodlivosti stupnicí 0 až 6, přičemž ty s hodnotou nula jsou bezpečné (najdete zde například obyčejný karamel, který se používá v potravinářství jako barvivo a jeho označení je E150). V potravinách, které jsme pro vás vybrali a které najdete v naší nabídce, najdete nejčastěji potraviny s obsahem éček na stupnici 0 až 2, sem tam se objeví nějaká trojka, či čtverka  a jen zcela výjimečně natrefíte na skóre škodlivosti 5. 

Čerstvé
S obsahem éček neboli aditiv úzce souvisí čerstvost resp. trvanlivost potravin. Chceme vám nabídnout potraviny zdravé, proto jich většina bude s minimem aditiv, tudíž bez konzervantů a tedy s kratší trvanlivostí. S tímto se poperete tak, že budete objednávat tak často a takové množství, které budete stíhat průběžně spotřebovávat.

Bez palmového oleje
Valašská příroda je nádherná a my si ji velmi vážíme. A vlastně přírodu jako takovou, ať je to kdekoliv na světě. Proto u nás najdete výrobky jen bez palmového oleje, případně s palmojádrovým olejem od výrobců s RSPO certifikací (Roundtable for Sustainable Palm Oil) sdružující výrobce podporující ekologický způsob pěstování palem olejných. Pokud vám není lhostejná problematika palmového oleje, čtěte na www.bezpalmovehooleje.cz

 

Jak nám můžete pomoci? Pokud znáte ve svém okolí výrobce potravin, kterého byste mohli po náš projekt vřele doporučit, nebo máte svoje oblíbené potraviny, které víte, že nesmí v nabídce chybět, sdělte nám to tady objednavky@bistrovalachy.cz! Uvítáme jakékoliv připomínky, které nás posunou vpřed ;)

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.

Novinky z našeho blogu

Ricottové slané koláčky
19.07.2020
Ricottové slané koláčky
tyto roztomilé slané koláčky spadají do všech možných kategorií: chuťovka, večeře, pro návštěvu, sýr&šunka, bez mouky, lowcarb... číst celé
Řecký kuskus salát
13.07.2020
Řecký kuskus salát
lehký letní salát z celozrnného kuskusu vhodný i jako příloha ke grilování číst celé
Přihlášení k newsletteru
Mezi prvními tak budete vědět o novinkách ze světa Bistrotéky Valachy, zvýhodněných pobytech a dalších akcích Resortu Valachy. Uvedený e-mail patří osobě starší 16 let.
Informace pro zákazníky

O nás

Jak nakupovat

Obchodní podmínky

 

Kde nás najdete?

Najdete nás v Obchodním domě Zlín
ve 2. patře

https://www.google.com/maps/place/Restaurace+Bistrot%C3%A9ka+Valachy/@49.222502,17.65964,17z/data=!4m5!3m4!1s0x47137301d7d66675:0xa1ef3d4b26dee627!8m2!3d49.222502!4d17.6618287?hl=cs-CZ

Provozovatel

Provozovatel: 
HP TRONIC, s.r.o,. náměstí Práce 2523, Zlín, 76001, IČ: 60323418, DIČ: CZ60323418, sp. zn. C 38954 vedená u Krajského soudu v Brně

GDPR kontakt: gdpr@valachy.cz
Zásady ochrany osobních údajů

© BISTROVALACHY 2020